Het team

Ons team bestaat uit 16 enthousiaste professionals die zich dagelijks en met veel plezier inzetten voor het beste resultaat.

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Leonie van Dijk

Office manager leonie@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Leonie van Dijk

Office manager leonie@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Joost Falk

Account manager & Signing joost@duocore.nl +31(0) 613956663

Joost Falk

Account manager & Signing joost@duocore.nl +31(0) 613956663

Aldert-Jan van Duijn

DTP / Graphic designer aldert-jan@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Aldert-Jan van Duijn

DTP / Graphic designer aldert-jan@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Arie van Duijn

Drukker

Arie van Duijn

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Willeke van Dijk

Financiƫle medewerker administratie@duocore.nl

Willeke van Dijk

Financiƫle medewerker administratie@duocore.nl

Marta Klement

Freelance art-director marta@duocore.nl +31(0) 629373459

Marta Klement

Freelance art-director marta@duocore.nl +31(0) 629373459

Bo Nieuwenhuizen

Freelance Marketing & Communicatie bo@duocore.nl

Bo Nieuwenhuizen

Freelance Marketing & Communicatie bo@duocore.nl

Rein Krijgsman

Freelance webdesigner rein@duocore.nl +31(0) 618712310

Rein Krijgsman

Freelance webdesigner rein@duocore.nl +31(0) 618712310

Nieuws en tips

Wil je vier keer per jaar meer te weten komen over duocore?