Het team

Ons team bestaat uit 16 enthousiaste professionals die zich dagelijks en met veel plezier inzetten voor het beste resultaat.

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Stephan Wassenaar

Account manager stephan@duocore.nl +31(0) 620251538

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Ronald Vrauwdeunt

Account manager ronald@duocore.nl +31(0) 654305552

Joost Falk

Account manager & Signing joost@duocore.nl +31(0) 613956663

Joost Falk

Account manager & Signing joost@duocore.nl +31(0) 613956663

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Kees van Dijk

Director / Eigenaar kees@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Wim van Dijk

Director / Eigenaar wim@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Leonie van Dijk

Office manager leonie@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Leonie van Dijk

Office manager leonie@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Aldert-Jan van Duijn

DTP / Graphic designer aldert-jan@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Aldert-Jan van Duijn

DTP / Graphic designer aldert-jan@duocore.nl +31(0) 88 20 40 800

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Maarten van Dijk

Productie manager maarten@duocore.nl

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Maikel Roskosch

Productie medewerker maikel@duocore.nl

Arie van Duijn

Drukker

Arie van Duijn

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Willem de Vreugd

Drukker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Nico van Duijn

Productie medewerker

Willeke van Dijk-Schaap

Financiële medewerker administratie@duocore.nl

Willeke van Dijk-Schaap

Financiële medewerker administratie@duocore.nl

Wendy van Dijk

Productie medewerker Print & Sign

Wendy van Dijk

Productie medewerker Print & Sign

Petra van Duijn

Productie medewerker

Petra van Duijn

Productie medewerker

Mariëtte van Duivenvoorde-van Dijk

Administratief medewerker administratie@duocore.nl

Mariëtte van Duivenvoorde-van Dijk

Administratief medewerker administratie@duocore.nl

Nieuws en tips

Wil je vier keer per jaar meer te weten komen over duocore?